Sahne Lazer Işık

Sahne lazer ışık kategorisinde bar ve diskolarda kullanılan mini disko sahne lazerleri ve ses duyarlı sahne lazer ışıkları yer alır. En iyi fiyat garantisi ile mini sahne lazeri fiyatları muzikalmarket.com'da. İster yeşil ister kırmızı, isterseniz her ikisi birden… Lazer keyfine profesyonel donanımlar katıyor ve endüstriyel kullanıma uygun formlar sunuyoruz. Her alanda kullanıma uygun sahne efekt sistemlerinde, lazer ışık kombinasyonlarıyla muazzam donanımlı makine çeşitleri satışa sunuyoruz.

Muzikalmarket.com sahne lazer ışık kategorisinde, global tasarımları en iyi fiyatlarıyla satına alabilirsiniz. Güvenli ve konforlu alışveriş sistemimiz ile bedava kargo ve taksitli ödeme opsiyonlarından, dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz.

Siparişlerinizden hemen önce üyelik kaydınızı oluşturabilir, ekstra %15’e varan indirimlerden ve kampanyalardan anında yararlanabilirsiniz.


Sahne Lazer Işık Sistemleri

Muzikalmarket.com online alışveriş sistemiyle, 3D lazer makine çeşitlerini sunuyoruz. Tek renkli veya iki renkli mekanizma özellikleriyle, tüm eğlence mekanlarında, sahne ve kulüplerde efekt sunumları yapabilirsiniz. Eclips sistemleri, Stager ve Stı Işık modelleriyle sahne lazer ışık sistemi çeşitlerini online kategorimizden seçerek tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Düz lazer kombinasyonları veya yazı yazan lazer ışık sistemleriyle, yeşil ışık lazer, kırmızı ışıklı lazer, hem yeşil hem kırmızı ışıklı lazer sistemleri sunuyoruz. Kullanım ihtiyacınıza uygun tüm ürünleri, teknik özellikleri ve fiziksel özellikleriyle menümüzden inceleyebilirsiniz.

40 mW, 50 mW veya 10 mW sahne lazer ışık sistemleriyle, portatif ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kategorinin en popüler ürünlerinden Sti mini lazer ışık sistemi, 100 mW donanımı ve kırmızı lazer kombinasyonuyla tercih ediliyor. 

60 mW yeşil lazer ışık sistemi ve 30 mW yeşil- 100 mW kırmızı kombiniyle Sti Işık sistemleri, cazip fiyatlarıyla da en çok satın alınan ürünler arasında yer alıyor. Tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun ürün seçeneklerini hemen değerlendirerek, tek tıkla sipariş verebilirsiniz.


Muzikalmarket.com Konforlu Alışveriş Portalı

Sahne lazer ışık sistemlerinde en yeni ürünleri, geliştirilmiş modelleri ve indirimli çeşitlerin tamamını, online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. %100 orijinal ürün ve garanti belgeli satış sistemimiz ile Türkiye’nin en kapsamlı platformunu sunuyoruz.

Kişisel verileriniz korunarak güvenilir ödeme ağından yararlanabilir, esnek ödeme fırsatlarıyla tüm ürünlerde avantaj elde edebilirsiniz. Muzikalmarket.com kampanyalarıyla, tüm lazer sistemlerinde 50 TL üzerine ücretsiz kargo gönderimleri sağlıyoruz. Şahane görsel sunumlara hemen başlamak için tek tıkla siparişe hemen başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR