Pasif Hoparlör

Pasif hoparlör satış sayfamızda subbass, iki yollu ve kule olmak üzere pasif hoparlörler yer alır. En ucuz pasif hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da. En cazip fiyatlar, en şık pasif hoparlör çeşitleri muzikalmarket.com fırsatlarıyla, size özel sunuluyor. İnç ve watt kombinasyonlarıyla, tüm alanlarda muazzam ses performansı elde edebilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar, taksitli satış seçenekleri ve ücretsiz kargo olanaklarıyla, profesyonel hizmet kalitesi sunuyoruz.

Türkiye’nin her noktasına aynı gün kargo ve güvenilir teslimat güvencesiyle muzikalmarket.com alışverişlerinizi, web konforuyla yapabilirsiniz. Sistemimiz, 3D yazılımlar ve SSL programlarıyla güvenlik faktörlü tasarım edilmiştir. 


En İyi Pasif Hoparlör Çeşitleri

En şık performanslarınız ve sektörel kullanımlarınız için, uluslararası ürün ağı sunuyoruz. Global alanda profesyonellerin tercih olan ürün seçkileriyle, sağlam ve güvenilir ürünleri cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Amerikan Audio, Behringer, dB, Denox, Astron, König, Lentus ve Mcs marka kaliteleriyle tasarım şıklığı sunan tüm pasif hoparlör çeşitlerini, online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca; Rcf, Spekon, Ssp Audio, Sti, Tromba ve Westa ses sistemleri dahilinde imal edilen en popüler hoparlör çeşitlerini, size özel kampanyalar ile sunuyoruz.


Pasif Hoparlörlerde Performans Nitelikleri

Cazip markaların güncel modelleriyle, tekli veya çiftli hoparlör setlerini indirimli fiyatlarıyla sipariş edebilirsiniz. 8 inç tasarımlar, 10 inç kapsamlar veya aktif + pasif hoparlör setleriyle, geliştirilmiş teknolojileri muzikalmarket.com avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

10 inç 250 Watt pasif hoparlör çeşitleri, 8 inç 200 watt pasif hoparlör çeşitleri, 500 + 500 watt aktif, pasif hoparlör setleri gibi farklı donanımlarda ürünler sunuyoruz. Kullanım ihtiyacınıza uygun profesyonel ses sistemi ekipmanlarını, garantili ürün satış sistemimizle değerlendirebilirsiniz.


Ekonomik ve Ergonomik Seriler

5 in veya 6 inç aktif- pasif hoparlör setleri, 600 + 300 Watt çiftli kombinasyonlar, 800 + 400 Watt aktif + pasif hoparlör setleri gibi profesyonel kalitede sunduğumuz, dünyanın en iyi marka ve modellerini online ağımızdan inceleyebilirsiniz.

Model, renk ve performans seçkileriyle sunduğumuz ve tüm alanlarda kullanılabilir, teknolojik ses sistemleriyle en iyi sunumları yapabilirsiniz. Muzikalmarket.com avantajlı alışveriş sistemleriyle, indirimli ürünler ve vade farksız taksitli satın alım opsiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrasında da tüm ürünler, hizmet ve teslimat bilgileri için canlı destek sistemimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR