Ezanmatiklerin Teknik Özellikleri

Cami ezanmatik satış sayfamızda programlanarak otomatik çalışabilen ezan okuyan cihazlar yer alır. En ucuz cami ezanmatik fiyatları muzikalmarket.com'da. Her cihazın imalat özelliklerine göre farklı teknik kombinasyonlar sunulur. 19 inç rack amfi modülünde dizayn edilen ezanmatik çeşitleri, 220 V besleme sistemine göre üretiliyor. Ac giriş kombinasyonları ve monitör enerji kapsamlarına göre birbirinden farklı modeller bulunuyor.

Programlama menülerinde 7 farklı ezan, Cuma selası ve Ramazan ayında imsak ezan kombinasyonları ile ülkenin tüm şehir ve ilçelerine göre otomatik saat ayarlama ve ezan yayını özelliklerinde tasarım edilirler.

Hoparlör setlerinden paket özelliklerine göre farklı teknik donanımlar dizayn edilir. Ortalama 20 watt dahili monitör sisteminde imal edilen anfili ezanmatikler, giriş ve çıkış bağlantı özelliklerine ve cihaz kapsamlarına göre farklılıklar gösterir.


Ezanmatik Nasıl Seçilmelidir?

Kullanılacak cami ve ibadet merkezinin kapsamına, metrekaresine ve yapı özelliklerine göre seçilmelidir. Cihazların watt güçlerine ve hoparlör kombinasyonlarına göre seçim yapılır. Hazır paketler, cami ses sistemi kullanımları için hem daha cazip hem de eksiksiz ürün sunumlarıyla profesyonel seçkilerdir.

Ezanmatik seçimlerinde programlama özelliklerine göre değerlendirme yapılabilir. Amplifikatör özelliklerine, anfi özelliklerine ve ezanmatik içeriklerine göre tercih yapılabilir. Ekho, bas ve tiz ayarlama seçenekleri, bilgisayar ve dijital cihaz bağlantı özellikleri, tek ses veya kombine makam- ezan seçeneklerine göre ezanmatik seçimleri yapılabilir. 

Özellikle Lastvoice tasarımlarıyla her kapsamdaki cami ve ibadet alanları için farklı niteliklerde cihazlar bulunuyor. Westa ezanmatik çeşitleri ve König ürünleri de değerlendirilerek ürün seçimi yapılabilir.


Ezanmatik Fiyatları Ne Kadardır?

Rack kabin sisteminde imal edilen ve anfili, hoparlör ilaveli setleriyle ekstra seçkilerde sunulan ezanmatik çeşitleri, teknik özelliklerinde göre farklı fiyatlarda sunuluyor. En ucuz ezanmatik çeşitleri ve profesyonel ses sistemi tasarımlarını, online menüden inceleyebilir her caminin bütçesine uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Hoparlör ve anfili setlerde daha cazip fiyat seçenekleri sunulmakta olup, kampanyalı fiyatlar ile muazzam ses kalitesi ve sunumları yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR