Çanta Amfi

Çanta amfi kategorisinde saz ve gitar gibi enstrümanları bağlayıp ses alabileceğiniz profesyonel saz anfileri ve gitar amfileri yer alır. En iyi fiyat garantisi ile saz anfisi fiyatları muzikalmarket.com'da


Çanta Amfilerde Ses Performansı

Amplifikatör niteliklerine göre farklı özellikler sunan amfi modelleri, ses sinyallerinin güçlendirilmesi için teknik donanımlarda imal edilir. Hoparlöre iletilen ses sinyallerinin en iyi verimle sunulması ve ses karakteristiğine kalite katılması için ekstra tekniklerle dizayn edilen sistemlerdir. 

Ahşap veya plastik kasa sisteminde tasarım edilen çanta amfiler, watt güçlerine göre farklılık gösterirler. Watt gücüne göre amplifikatör gücü, daha yüksek performans elde etmenizi sağlayan temel unsurlar arasındadır.


Portatif Gitar Amfileri

Elektrik kaynağının olmadığı tüm açık ve kapalı alanlarda kesintisiz müziğin devam ettirilmesi için kullanılan sistemlerdir. Gitar amfileri, bas gitar kullanımları, elektro gitar kullanımları veya akustik gitar kullanımları için farklı özelliklerde imal edilen ürünlerden seçilebilir. Mikrofon niteliklerinden hoparlör ses çıkış özelliklerine ve bas- tiz kontrol opsiyonlarına göre farklı kriterlere göre ürün seçimleri yapılabilir.

30 Watt - 100 Watt seçeneklerinde imal edilen saz- gitar amfileri, iki kanallı veya üç kanallı gibi farklı teknik özelliklerde üretiliyor. I/ O özellikleri, bas kontrol ve woofer özelliklerine göre farklı konfigürasyonlarda kullanım sağlayan ürün seçenekleri bulunuyor.


Çanta Amfi Fiyatları

Portatif çanta amfi fiyatları, tasarım özelliklerine ve ses performans niteliklerine göre farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor. Mikrofon giriş kombinasyonları, Usb bağlantı, Mp3, SD, kaydetme ve kayıttan sunum gibi opsiyonlara göre farklı fiyat seçeneklerinde sunulur.

Mevlut amfisi fiyatları, gitar amfisi fiyatları veya çok amaçlı çanta amfi fiyatları, kullanılan teknik özelliklere göre belirleniyor. Dijital paneller, led sistemler, batarya güçleri ve watt güçlerine göre yerli ve yabancı markaların birbirinden farklı modelleri sunuluyor.


Online satış avantajlarını kullanarak, çanta amfi fiyatlarını daha cazip seçenekler ile değerlendirebilirsiniz. Taksitli satış, garantili satış gibi opsiyonlara göre profesyonel ses sistemi ürünleri, dijital satış platformlarından kolaylıkla satın alınabilir. Kesintisiz müzik keyfi için global markaları, tek tıkla satın alabilirsiniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR