Sennheiser mikrofon sayfamızda profesyonel kablolu vokal mikrofon grubu içerisinde satışa açtığımız dinamik ve condenser sennheiser mikrofonlar yer alır. En ucuz sennheiser mikrofon fiyatları muzikalmarket.com'da

Sennheiser Mikrofon

Ses sistemleri ve kablosuz teknolojilerde uluslararası statüye sahip olan Sennheiser mikrofon sistemleri, el mikrofonlarından yaka mikrofonlarına dek çok sayıda ürün sunuyor. Kablolu ve kablosuz tasarımlarıyla ses ve müzik yayınlarına en kaliteli sunumları, en şahane performansları sağlayan nitelikli markalar arasında yer alır.

Estetik tasarımlar, fonksiyonel kullanımlar ve alanında en iyi teknolojiler ile mikrofon seçkileri sunan Sennheiser, 1945’ten bu yana kalite sunuyor. Almanya’da kurulan ve %60’ı Almanya’da bulunan Sennheiser, ses ve müzik teknolojisinde benzersiz ürünler sunuyor.

Sennheiser Mikrofon Çeşitleri

Kablolu ve telsiz el mikrofonları, yaka mikrofonu çeşitleri, kafa bantlı mikrofonlar, kürsü mikrofonları gibi pek çok tasarım bulunuyor. Canlı yayın mikrofonları, stüdyo kayıtları için kondenser mikrofonlar, koro mikrofonları, boardcast mikrofonlar, masaüstü mikrofon çeşitleri ve müziğe performans katan enstrüman mikrofonları ile yüzlerce ürün seçeneği bulunuyor.

Yüksek teknolojiye his katılarak geliştirilen modeller, sanatla harmanlanan estetik tasarımlar ve ses karakteristiğini en doğal formda aktaran sistem sunuluyor. Kapsamda sınır tanımayan başarılı çalışmalar ile devasa sahne şovlarından, birkaç kişilik karaoke gösterilerine dek eh alanda üstün performans sağlanıyor. Titizlikle tasarlanan her mikrofon, yılların verdiği deneyim ve sektörel başarı ile sesin en kaliteli versiyonlarını sunuyor.

Sennheiser Mikrofon Tasarımları

Sennheiser kablolu mikrofon modelleri ve Sennheiser kablosuz mikrofon çeşitlerinde, ses teknoloji ön planda tutuluyor. Özellikle konferanslar, sunum ve projeler için ikna kabiliyeti yüksek modüllerin performans sağlaması için ses doygunluğu, tonu ve tınlaması, karakteristiği bozmayan doğal akış sistemiyle, şahane bir berraklık sunuluyor.

Bir dünya markası olarak dünyanın en iyi markalarının tercih ettiği Sennheiser, vokal ve enstrüman mikrofonlarında muazzam kalite sunuyor. Telsiz mikrofonlarda masa, kürsü, yaka, baş mikrofonlarının yanı sıra el mikrofonları ve stüdyo kayıt mikrofonlarında teknolojik tasarımlar sunuyor. Öyle ki, mikrofonların elde tutuluşu bile sahnede özgüven artıran cinsten. Alıcı cihaza yansıtılan sadece ses değil, his ve 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR