Boş Hoparlör Kabini

Boş hoparlör kabini satış sayfamızda içerisine istediğiniz kombini yapabileceğiniz imalatı tarafımızdan gerçekleştirilen boş subbass ve kule kabin modelleri yer alır. En ucuz boş kabin fiyatları muzikalmarket.com'da

Muzikalmarket.com seçkileriyle en şahane boş hoparlör kabinleri, size özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanyalı fiyatları, taksitli satış seçenekleri ve güvenilir ödeme ağı ile Türkiye’nin her noktasına aynı gün kargo avantajları sunuyoruz.

Boş hoparlör kabini çeşitlerinde, en modern teknolojiler ve iyileştirilmiş ses sistemi ekipmanlarıyla birbirinden şık tasarımlar sunuyoruz.


Boş Hoparlör Kabinlerinde Marka Seçkileri

Global marka kaliteleriyle online ürün yelpazesini, ekstra kaliteli ve donanımlı olarak sunuyoruz. Dijital menümüzden; Bots, Boway, Gold Audio, König, Lastvoice, Mikafon, Notel ve Spekon ses sistemi ekipmanlarını, en yeni modelleriyle sipariş edebilirsiniz.

Muzikalmarket.com seçkileriyle ayrıca Universal, Westa ve Yonka boş hoparlör kabin çeşitlerini, inç özelliklerine ve tasarım kalitelerine göre satın alabilirsiniz. 30’luk 12 inç boş hoparlör kabinleri, 38’lik plastik boş hoparlör kabinleri, 8 inç ve 10 inç plastik kabin çeşitleri gibi farklı kullanım alanlarına uygun sağlam tasarımları online değerlendirebilirsiniz.


Kaliteli, Ekonomik ve Sağlam

Muzikalmarket.com marka seçkileriyle, müzik ve ses sistemlerinin en iyi ürünlerini sunuyoruz. 10 cm boş hoparlör kabin çeşitleri, 20 cm, 25 cm, 30 ve 38 cm gibi farklı kapsamlarda kaliteli malzemeler, sağlam materyal özellikleriyle dizayn edilen boş kabin çeşitlerini çok ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Genellikle plastik kabin olarak satışa sunulan boş hoparlör ürünleri, marka ve modellere göre farklı tasarımlarla beğeninize sunuluyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleri, filtre ve ızgara modül kaliteleriyle en çok tercih edilen ürün çeşitlerini online kategorimizden değerlendirebilirsiniz.


Boş Kabinlerde Ürün Seçimi

Profesyonel ekipmanlar ve uluslararası ürün ağımız ile nitelikli ürün seçkileri sunuyoruz. Ürün seçimlerinde inç özelliklerine ve tasarım özelliklerine göre değerlendirme yapabilirsiniz. Lastvoice ses sistemleriyle 30 cm 38 cm gibi farklı kapasitelerde plastik boş kabin çeşitlerini, online görselleriyle inceleyebilirsiniz.

8”, 10”, 12 ve 15” gibi farklı ebatlarda imal edilen boşa hoparlör kabinleri, markalara göre farklı fiyat seçenekleriyle sunuluyor. 50 TL üzerindeki tüm boş kabin siparişlerinizde geçerli olan bedava kargo olanağı, vade farksız taksitli ödeme seçenekleriyle hızlı ve konforlu teslimat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Muzikalmarket.com sektörün en iyilerini sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR