Işık Masası

Işık masası kategorisinde kullanımı gayet kolay olan ışık kontrol mikseri diye de bilinen ışık kontrol masası modelleri yer alır. Kullanımı ve kontrolü oldukça kolay olan ışık masaları, profesyonel sahnelerdeki ışıkların kordineli çalışabilmesi için olmazsa olmazlardandır. En iyi fiyat garantisi ile ışık masası fiyatları muzikalmarket.com'da


Işık Masası Çeşitleri

Tasarım ve kullanım özelliklerine göre farklı niteliklerde tasarım edilen ışık masası çeşitleri, kullanılacak alana bağlı olarak fonksiyon sunar. Işık kontrol masası çeşitleri;


·         Ön ayarlı kontrol masaları

·         Bellek kontrollü masalar

·         Hareket kontrollü ışık masaları


Seçenekleri ile imal ediliyor. Işık masası çeşitleri, fader özelliklerine göre kullanım opsiyonları sunar. Özellikle ön ayarlı ışık masalarında iki veya daha üzeri fader bulunur. Manuel programlama seçeneği sağlayan faderlar, kanal özelliklerine göre cihazlara fonksiyon katar.

Dimmer kontrol seçkileri ve submaster kullanım işlevlerine göre ön ayarlı masalar, çevrim dışı kullanabilme seçeneği sağlar.


Bellek Kontrollü Işık Masaları

Genellikle daha kapsamlı alanlarda kullanılan ve tiyatro aydınlatma sistemlerinde tercih edilen ürünlerdir. Önceden belirlenen kontrol ünitelerinin tanımlanması ve kolaylıkla kullanılabilmesi için geliştirilen ışık masalarıdır.

Manuel sistem yerine bellek opsiyonunda kullanıldığı için hatasız şekilde çalışma opsiyonu sağlanır. Geniş kanal sayılarıyla ekstra fonksiyonel olarak kullanılabilen ışık masası sistemleri, daha çok dijital sistem kombinasyonlarına ve tasarımlarında imal edilir.


Hareketli Işık Masaları

Bellek kontrollü ışık masalarının farklı bir versiyonu olan hareket kontrollü ışık masaları, akıllı aydınlatma sistemlerinin kontrol edilmesini sağlayan sistemlerdir. Orta seviyedeki kontrol sistemleriyle kolay ve fonksiyonel kullanım olanağı sağlanır.

Joystick ve kolay kullanılabilir tuşları, fikstür sistemleri ile opsiyonellik sağlayan ışık masası çeşitleri, tüm aydınlatma- ışık ve efekt sistemlerinin rahatlıkla kontrol edilmesine olanak sağlar.


Işık Masası Fiyatları

Sistem özelliklerine ve tasarım unsurlarına göre farklı seçeneklerde imal edilen ışık masası çeşitleri, marka ve modellerine göre farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Işık masası fiyatları, materyal kalitelerine, konsol özelliklerine, dijital ve teknolojik faktörlerine göre belirleniyor.

Kullanılacak mekan ve işletmelerin genel alan özelliklerine bağlı olarak daha profesyonel ürünler veya daha pratik kullanımlar için minimal kapsamda ürün tasarımları bulunuyor. Işık kumanda masalarında, kampanya seçenekleri, indirimli ürün seçenekleri, taksitli satış ve cazip fiyat avantajlarına göre şık fırsatlar sunuluyor.

%100 orijinal ürün garantisi, profesyonel teslimat ve güvenilir alışveriş ağı sistemleri ile tüm işletmelere uygun modelleri seçebilirsiniz. Işık kontrol masaları, teknik kapasite ve özelliklerinin yanı sıra dijital ve led sistem özelliklerine göre fiyatlandırılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR