Kablosuz Ses Sistemleri

Portatif ses sistemleri veya seyyar ses sistemleri olarak adlandırılan kablosuz ses sistemleri, kablolara bağlı kalmaksızın müziğin şahaneliğini ve ritmini kesintisiz yaşamanız için tasarlanıyor.

Kablosuz mikrofonlar, kablosuz hoparlör sistemleri, mikser veya anfi modülleriyle dilediğiniz performansı sergileyebilir, müziğin sınırsızlığını yaşayabilirsiniz. Profesyonel ses sistemleri veya amatör ses sistemleri dahilinde geliştirilen donanımlar, şarj edilebilir batarya sistemleriyle açık ve kapalı her alanda uygulamalara olanak sağlar.


Kablosuz Ses Sistemi Donanımları

Mikrofonlar; el tipi, baş tipi, yaka tipi mikrofon seçeneklerinin yanı sıra kürsü ve masa mikrofonları, podcast mikrofonları, enstrüman ve koro mikrofonları gibi farklı kategoriler için kablosuz seçeneklerde üretiliyor. Ayrıca dinamik, kondenser veya karaoke mikrofonlar gibi alt grup seçenekleri bulunuyor.

Hoparlör sistemleri, taşınabilir ses sistemleri avantajıyla hafif, sağlam ve pratik özelliklerde geliştirilen ses sistemi donanımlarıdır. Kablosuz ses sistemi ürünleri, anfili veya anfisiz hoparlör seçenekleriyle tasarım ediliyor.

Mikser anfiler, deck mikser, power mikser, analog mikser gibi farklı niteliklerde imal edilen çok sayıda müzik sistemi, kablolu ve kablosuz seçenekler ile istenilen her yerde uygulanma olanağı sağlıyor.


Sektörel Ses Sistemleri

Kablosuz ses sistemi kategorisinde imal edilen ekipmanlar, sektörel ses sistemleri yani hazır paketlerde daha avantajlı ve eksiksiz ürün sunumlarıyla dizayn ediliyor. Düğün ses sistemleri, cami ses sistemleri, okul ses sistemleri, fabrika ses sistemleri, otel ve eğlence merkezi ses sistemleri gibi farklı sektörler ve kullanımlar için geliştirilen ses sistemleri, kablosuz opsiyonları ile portatif ürün özellikleri sunuyor.

Kablosuz ürün seçkilerinde önemli olansa, ekipmanların kaç saat veya ne kadar süre, kesintisiz çalışabilme ve performans sağlamalarıdır. Kablosuz ses sistemi tavsiye ürünleri arasında hem mikrofonlar hem de hoparlör ve mikserler için kablosuz çalışma performansları hakkında detaylı bilgiler sunulur.


Kablosuz Ses Sistemi Performansları

Telsiz mikrofon olarak da nitelendirilen kablosuz ses sistemleri, marka sunumları ve dizayn edilen model unsurlarına bağlı olarak 4-7 saat kesintisiz çalışma kombinasyonları sunar. Yine mikronların özelliklerine göre, çekim alanı kapsamları ürün kalitesini belirleyen unsurlardır. Kablosuz mikrofonlarda 100 m ile 200 m arasında kapsama alanı özelliği sunuluyor.

Açık alanlarda kullanım, kapalı mekanlarda kullanım özelliklerine göre ürün performansları, şarj edilme süreleri ve şarj kullanım sürelerine göre tercih yapabilirsiniz. Mikser ve anfi ürünlerinde üretici firma kalitesi ve ürünlerin teknik donanımlarına bağlı olarak 3 saatten 10 saate kadar performans sağlayan modeller bulunuyor. Hem hafif tasarımları ile rahat kullanım ve istenilen her alanda kullanış sağlayan müzik ürünleri hem de kesintisiz ve yüksek performanslarıyla avantaj sağlıyor.

Hoparlör sistemlerinde değerlendirme yaparken, yine şarj kullanım sürelerine bağlı olarak inceleme yapılabilir. Teknik özelliklerden, teknolojik donanımlara, bağlantı ekipmanlarından giriş- çıkış kombinasyonlarına dek farklı özellikler incelenerek, ürün yelpazesinden en nitelikli donanımlar seçilebilir.


Kablosuz Ses Sistemi Fiyatları

Şayet ses sistemi seti olarak satın alım düşünüyorsanız, fiyatlar daima cazip seçenekleri ile sunulur. Hazır paket müzik ve ses sistemleri, ihtiyaç dahilindeki tüm müzik ekipmanlarının bir arada sunulması hem de her bir ürün fiyatında ekstra avantaj sağlanması ile daha çok tercihe dilen ürünlerdir.

Kablosuz ses sistemi fiyatları, satın alınacak olan müzik ürününe ve teknik özelliklerine göre belirlenir. Hoparlör alımlarında watt ve volt özelliklerinden, woofer ve EQ özelliklerine dek analiz edilirken, mikrofon alımlarında ses berraklığına katkı sağlayan diyafram özellikleri değerlendirilir.

En ekonomik kablosuz ses sistemi fiyatları, en cazip kampanyalar ve en avantajlı satış opsiyonlarını online satış sistemi kalitesiyle değerlendirebilirsiniz.

₺2.462,42 KDV Dahil
₺3.400,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.080,60 KDV Dahil
₺4.250,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.949,97 KDV Dahil
₺23.800,00 KDV Dahil
%92 İndirim
%92İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.346,07 KDV Dahil
₺2.760,12 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺889,98 KDV Dahil
₺2.635,00 KDV Dahil
%66 İndirim
%66İndirim
Ücretsiz Kargo
₺889,98 KDV Dahil
₺2.082,50 KDV Dahil
%57 İndirim
%57İndirim
Ücretsiz Kargo
₺848,64 KDV Dahil
₺1.088,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.305,60 KDV Dahil
₺1.999,20 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.305,60 KDV Dahil
₺2.040,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.842,40 KDV Dahil
₺3.468,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.686,00 KDV Dahil
₺3.740,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo